24 sierpnia 2023 r. ///
Szkolenia, Wydarzenia

Meet an Expert z Versim ATP nowa edycja

Zapraszamy na specjalne webinary techniczne – unikatowe, autorskie spotkania z technologią Extreme Networks, adresowane tylko do uczestników naszych szkoleń (oraz szeroko pojętej grupy przyjaciół). Chcecie pogłębić swoją wiedzę, chcecie poznać największych Ekspertów sieciowych ze świata Extreme Networks? Skorzystajcie ze specjalnych, darmowych sesji „Meet an Expert z Versim ATP”.

Idea spotkań jest bardzo prosta. Chcemy aby osoby, które zaufały nam i wybrały nasze centrum szkoleniowe wiedziały, że oferujemy naszym Klientom dużo więcej niż tylko szkolenia. Chcemy w ten sposób pokazać, że Versim ATP to centrum szkoleniowe z wartością dodaną, że poważnie traktujemy wyznaczoną sobie misję i chcemy pogłębiać wiedzę naszych Studentów również w poza szkoleniowej formule.

Na ten rok zaplanowaliśmy 4 spotkania. Zaczynamy we wrześniu. Rezerwujcie sobie raz w miesiącu, w środowe przedpołudnie jedną godzinę na spotkanie z naszymi Ekspertami. Z kim będziecie mogli się spotkać w najbliższych miesiącach i jakich wykładów posłuchać? Spójrzcie na naszą agendę.

Fabric Connect slightly wider
Środa 13.09.2023, godz. 10.00 – 11.00
Prowadzenie: Ludovico  Stevens
Rejestracja: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_X8Mz7w5YTzSwxZbFGlHMbA

ExtremeCloud IQ – Site Engine automation meanders
Środa 11.10.2023, godz. 10.00 – 11.00
Prowadzenie: Markus Nikulski
Rejestracja: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_MnMwPzb-TLaqscMXX1uxnw

What do Pilots and Twins have in common?
Środa 8.11.2023, godz. 10.00 – 11.00
Prowadzenie: Emre Kurtman
Rejestracja: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_kCd5g53zQPmPMuAblExIwA

Keep Calm and use Site Engine
Środa 6.12.2023, godz. 10.00 – 11.00
Prowadzenie: Zdenek Pala
Rejestracja: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_rntZ0d-dQ5GvjGobtkXlvQ

Przypominamy, że pomysł na spotkania z ekspertami Extreme Networks zrodził się w roku 2022, kiedy to nasi Studenci i osoby z nami zaprzyjaźnione mogły uczestniczyć w trzech spotkaniach z serii „Meet an Expert z Versim ATP”. Wszystkie trzy pogłębiały wiedzę na temat technologii Fabric Connect i wszystkie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

W tym roku tematy webinarów są zróżnicowane. Każde spotkanie to inna opowieść o rozwiązaniach Extreme Networks. Mamy nadzieję, że tegoroczne sesje powtórzą sukces zeszłorocznych i zgromadzą tyle samo lub nawet więcej chętnych.

Zachęcamy do rejestracji na wszystkie spotkania.